O dealerství

Motto společnosti: Cílem je spokojený zákazník.

tukas-2023-03-renault_orez.jpg

Společnost TUkas ČSAO a.s. patří od roku 2015 do skupiny TUkas, pražské rodinné firmy, která již přes 30 let zajišťuje komplexní autoslužby.

Areál bývalých Československých automobilových opraven (ČSAO) ve Strašnicích prošel celkovou rekonstrukcí. Došlo k přestavbě původních prostor a zároveň byly vybudovány nové, určené pro moderní autosalon Renault a Dacia, který byl otevřen v roce 2017. Skupina TUkas tak rozšířila portfolio svých služeb jak v oblasti prodeje nových a ojetých vozů, náhradních dílů a příslušenství, tak v oblasti servisních služeb.

V lednu roku 2023 skupina TUkas pod hlavičkou společnosti TUkas ČSAO a.s. otevřela pobočku značek Dacia a Renault v Modřanech, kde nově nabízí prodej a servis značky Dacia a servis značky Renault.  

V provozovnách společnosti TUkas ČSAO ve Strašnicích a v Modřanech naleznete vše, co potřebujete ke spokojené jízdě Vaším vozem. Naši kvalifikovaní prodejci Vám ochotně pomohou s výběrem vozu a při předváděcí jízdě vše do detailu vysvětlí a předvedou v praxi. Profesionální servisní tým Vám ulehčí od jakéhokoliv technického problému. V areálu ve Strašnicích naleznete také služby lakovny a klempírny, které se řadí mezi nejmodernější v České republice. Věříme, že i díky našim doprovodným programům a řadě akčních nabídek budou Vaše cesty pohodlnější a úspornější.

Prodáváme vozy značek