Soutěžte TU s námi

 

img_2445.jpg

Jen TUto sobotu a neděli (25.-26. 5. 2019) v rámci výstavy našich vozů Renault v Centru Černý Most s námi můžete soutěžit o dvě tankovací karty v hodnotě 1500 Kč do sítě čerpacích stanic TUkas.

Stačí jen být prvními dvěma správně tipujícími, kteří nám své tipy zašlou formou elektronického formuláře v průběhu této soboty a neděle.

Výherci budou osloveni emailem nebo telefonicky a zároveň budou uveřejněni na našich facebookových stránkách TUkas.

Vaše odpověď
Pole je povinné
Pole je povinné
Pole je povinné
Pole je povinné

Pole je povinné
Právní podmínky
Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností TUkas a.s., jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem vyhodnocení, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích společnosti TUkas a.s.​​​​​​​ Dále souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti TUkas a.s.​​​​​​​ prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Společnost TUkas a.s. je oprávněna osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým koncesionářům a smluvním partnerům. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen.
Renault Akce Soutěž s CČM
Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios