Jsme zpět v plné síle

V souladu s usnesením Vlády ČR ohledně postupného uvolňování bezpečnostních
opatření souvisejících s šířením nemoci COVID-19 jsou s účinností ode dne 20. dubna 2020
naše prodejní a servisní oddělení opět plně k dispozici.

PRODEJ NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ RENAULT

Prodej nových vozidel RENAULT je od 20. dubna 2020 opět možné plně realizovat prostřednictvím návštěvy provozovny při respektování příslušných bezpečnostních opatření. Naši prodejci jsou Vám plně k dispozici. O aktuálních bezpečnostních opatřeních se, prosím, informujte dopředu před vaší návštěvou. 

Předváděcí vozidla jsou pravidelně dezinfikována. Pro zákazníky je k dispozici dezinfekce na ruce a jednorázové rukavice.

V případě zájmu je možné vše realizovat také ELEKTRONICKY z pohodlí domova. Od výběru vozu až po objednávku – jednoduše, transparentně, v klidu a s jistotou.
Ochotně Vás provedeme detailně jednotlivými vozy, u kterých plánujete jejich nákup. Vše bezpečně z Vašeho domova či kanceláře Díky běžně používaným aplikacím (WhatsApp, Skype, Messenger apod) se dokážete seznámit jak s novým tak ojetým vozem do jeho detailu.

 

Kompletní nabídku nových skladových i ojetých vozů najdete TU:

banner-online_prodej_stranka_ii..jpg

Proces koupě vozu:

Vybrali jste si vůz z naší nabídky? Kontaktujte, prosím, prodejce, který s Vámi rád projde další kroky. Zaslat poptávku můžete emailem, odesláním formuláře z karty vybraného vozu kliknutím na pole „Kontaktovat prodejce“, nebo zavolejte našemu prodejnímu týmu TUkas. Společně si pak upřesníte požadavky a prodejci Vám rádi zodpoví veškeré Vaše dotazy.

Domluvíte si termín a čas video prohlídky vozu, kdy Vám prodejce na předem dohodnuté platformě (WhatsApp, Messenger, Skype apod.) detailně vůz předvede a ukáže všechny detaily vozu, které pro Vás budou důležité. V případě nákupu ojetého vozu je samozřejmostí detailní předvedení karosérie i interiéru a podrobná analýza historie a původu vozidla.

Po virtuální prohlídce vozu Vám prodejce nabídne další doplňkové služby jako je financování, pojištění atp. Zároveň pro Vás připraví kupní smlouvu a veškeré dokumenty nutné k převodu či registraci vozu. Po podpisu smlouvy a uhrazení kupní ceny  Vám náš personál připraví vůz k předání, a to včetně dezinfekce jak v interiéru, tak na frekventovaných místech karoserie. Následně zajistíme dopravu vozu na předem dohodnuté místo předání, např. k vám domů či firmy.

Osobní předání vozu proběhne při zachování přísných hygienických opatření. Prodejce i zákazník použije ochranu obličeje (ideálně rouška nebo respirátor přes nos a ústa), ochranné rukavice a zachovají mezi sebou doporučenou minimální vzdálenost 2 metry. Prodejce odstraní ochranný igelit ze sedaček, aby se mohl zákazník seznámit s vozem sám a bude připraven s radou a ukázkou v bezpečné vzdálenosti.


SERVIS VOZIDEL RENAULT

Renault servis je plně v provozu. Kromě pravidelné údržby, STK nebo opravy vašeho vozidla můžete využít jarní nabídku pro servis Vašeho vozu, včetně atraktivní nabídky letních pneumatik. 

 

Využít můžete službu DEZINFEKCE INTERIÉRU POMOCÍ OZÓNU, který ničí veškeré viry, bakterie, plísně a také zcela odstraní veškeré pachy. Nemá žádné nežádoucí účinky, nezanechává žádné stopy a je vhodné pro alergiky a astmatiky.

V provozovně autoservisu má být v souladu s výjimkou vydanou vládou ČR nejvíce 30 osob.  Termín Vaší návštěvy si, prosím, předem domluvte s našimi přijímacími techniky a dodržujte čas Vaší návštěvy, abyste zamezili kontaktu s ostatními zákazníky.

Zdraví je TU na prvním místě

 

Rádi bychom Vás ujistili, že i v této, pro všechny složité, době jsme TU stále pro Vás. Pracujeme v plném nasazení a to s maximálním důrazem na BEZPEČNOST A OCHRANU našich zaměstnanců a samozřejmě Vás – našich zákazníků.

 


Důležitá opatření a doporučení
 

Protože jsme si vědomi důležitosti bezpečného kontaktu s našimi zákazníky, zavádíme nejrůznější preventivní opatření, která mají za cíl zajistit ochranu zdraví jak našich pracovníků, tak i zákazníků. Rádi bychom Vás požádali, abyste co nejvíce využívali elektronických způsobů komunikace.  

Zároveň Vás prosíme, abyste v provozovně servisu používali roušky, respirátory nebo jiné ochranné pomůcky a chránili tak sebe i pracovníky servisu a své okolí. Děkujeme.  

V případě jakýchkoliv dotazů je Vám plně k dispozici.

Váš TUkas


Upozornění: Nejedná se o prodej distančním způsobem ani o prodej mimo obchodní prostory ve smyslu ustanovení  zák. č. 89/2012 Sb.,
prodej se uskutečňuje mimo uzavřenou prodejnu prodávajícího. Samotné uzavření kupní smlouvy se realizuje na prodejní ploše prodávajícího,
která je jeho obchodním prostorem a není provozovnou ve smyslu ust. § 17 zák. č. 455/1991 Sb. (Živnostenský zákon).

Prodáváme vozy značek